Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X X

sobota, 15 sierpnia 2015

Książkowy tag celebrycki? Celebrity book tag!


 

Cześć! Dziś robię celebrity book tag, zdecydowałam się na niego, ponieważ przeczytałam odpowiedzi na tag tutaj i na końcu autor napisał, że chętnie przeczyta nasze odpowiedzi. A więc to są moje;


Emma Watson - książka z piękną, kick-ass bohaterką
 Seria Pośredniczka autorki Meg Cabot. Piękna, kick-ass bohaterka - to musi być Susannah Simon! Jeśli jeszcze nie czytaliście tej serii, a lubicie komedie romantyczne i paranormal romance to koniecznie musicie sięgnąć po tą książkę.

Ryan Gosling - książka z najgorętszym bohaterem męskim
 Oh. Dobra, to będzie oklepane i za chwilę wszyscy mnie u zjadą i zrugają, ale jest takich dwóch bohaterów... Patch z Szeptem i Edward z Zmierzchu. Przykro mi, ale o gustach się nie dyskutuje. 

Brangelina (Angelina Jolie i Brad Pit) - ulubiona literacka para
 [Chwila namysłu] 
[Dłuższa chwila namysłu]  
Nie wiem. Uwielbiam tyle książkowych par, że nie potrafię wymienić tylko jednej. Słabo już pamiętam Cień Księżyca, ale tam była bardzo fajna para. O i w Pamiętniku Cathy też. Tak, chyba Victor i Cathy są moją ulubioną par literacką.

Shailene Woodley - niedawno odkryty autor, którego pokochałeś
 Kerrelyn Sparks - recenzja dwóch jej książek tutaj


Josh Hutcherson - ulubiona krótka książka
 Biedny Josh, dali mu taką wredną kategorię! 
Moją ulubioną krótką książką jest... Mały Książę! Zakochałam się w tej książce, już od pierwszych stron i historii o wężu zamkniętym i otwartym. Jest to lektura szkolna i jest naprawdę dobra. Polecam wszystkim - dużym i małym :)
   
Dwayne Johnson - ulubiona gruba książka
 Książki, które czytam zazwyczaj mają 200-600 stron. Przed Świtem jest dość grubym tomem, a z takich co ostatnio czytałam to -o ile się nie mylę -Drżenie miało coś koło 500 stron

Leonardo DiCaprio - książka z najbardziej przykrą śmiercią
Kosogłos i nie mówię tu o śmierci Prim, ale o śmierci Finnicka, którego naprawdę uwielbiałam! I pamiętam, że jak miałam 11-12 lat pierwszy - i jak na razie jedyny- raz się popłakałam przy książce jak umarła mama Ami z Heartlandu.

Kristen Stewart - najbardziej nudna książka
Znowu wredna kategoria. Najbardziej nudna... hmm... ludzie nie zlinczujcie mnie, ale Gwiazd naszych wina i Wyścig Śmierci. 
 
Ian Somerhalder i jego kot - książka przesłodzona
 Nie zgadzam się. Nie lubię Iana i według mnie on wcale nie jest słodki, ale cóż... Najsłodsza książka -za co ją uwielbiam -to Poza Czasem Alexandry Monir. Te wszystkie romantyczne chwile są tak słodkie, że można by było słodzić nimi herbatę. Cofam co wcześniej napisałam, Michele i Philip to najlepsza para literacka!
Jennifer Lawrence - idealna książka lub seria
  Nie lubię Jen i jestem ciekawa, kto dobierał aktorów, ale mniejsza z tym. Myślę, że idealnych książek nie ma, ale chyba najbliższe ideału są Rywalki - cała seria, ale najbardziej pierwsza część
Chętnie przeczytam wasze odpowiedzi :) Nominuję Antosię
Pozdrawiam, Spokojna
Księga Gości - wpisujcie się
 

1 komentarz: